regulamin | 2002 | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | galeria |

Memoriał Waldemara Siemaszki 25.03.2006r.

25 marca 2006 roku w rejonie schroniska Samotnia odbyły się Zawody w Ski Alpinizmie- Memoriał Waldemara Siemaszki.
Już po raz trzeci zawody zostały zakwalifikowane do edycji Pucharu Polski w Ski Alpinizmie. Trasa otrzymala homologację od przedstawicieli PZA KNW Macieja Głogoczowskiego i Jacka Bilskiego.
Warunki (pomimo, że nienajlepsze) pozwoliły na przeprowadzenie trasy łącznie ze szczytem Śnieżki i zjazdem z niej.
Kierownikiem trasy był Jacek Kieżuń, który przygotwał ją perfekcyjnie, pomimo złych warunków atmosferycznych nikt nie zgubił drogi.
Sędzią głównym był Tomasz Kozina.
Sędziowie trwali na swoich stanowiskach kompletnie przemoczeni, czekając na ostatnią zawodniczkę, która zamknęła zawody po 5 godzinach i 37 minutach. Najszybszym zawodnikiem był Mariusz Wargocki, przebiegł trasc w ciągu 1 godziny i 55 minut.

Młodzicy-1
Kadetki -4
Kadeci-2
Juniorzy- 1
Seniorki - 5
Seniorzy -26
Nestorki - 1
Niestorzy- 2

Dziękujemy naszym sponsorom za liczne nagrody. W tym roku wsparli nas: HI MOUNTAIN, POWERADE, ONET.PL, Urząd Miasta w Karpaczu, Sklep Skalnik w Jeleniej Górze, Kompania Piwowarska LECH.
Szczególne podziękowania składamy Grupie Karkonoskiej GOPR za ogromne wsparcie i życzliwą postawę i Artura Brzezińskiego za sprawną obsługę fotoceli.
Mamy nadzieję, że zawody wrócą kiedyś do kalendarza imprez GK GOPR.

Wyniki Memoriału W. Siemaszki 25.03.2006r.

Sponsorzy Memorialu: