NEPAL - PODNIEBNA KRAINA HIMALAJÓW

Nie trzeba brać udziału w ekspedycji wysokogórskiej żeby zobaczyć niemal jak na wyciągnięcie ręki najwyższą górę świata - Mount Everest czy inne ośmiotysięczniki. Powędrujemy wspólnie do podnóża Mount Everestu, i w rejon Annapurny.Dżungla, pola ryżowe, wartkie rzeki których brzegi spinają wiszące mosty,wysokogórskie lodowce spływające z potężnych gór.
Królewskie miasta Kathmandu, Patan i Baktapur ze newarską architekturę: świątynie o kształtach pagody i pałace królewskie zdobione misternymi drewnianymi rzeźbami. Kiedy znuży nas zwiedzanie świątyń (a jest ich w dolinie blisko trzy tysiące) zejdziemy z utartych turystycznych szlaków i popatrzymy na nastrojowe uliczki oraz klimaty dnia codziennego.

Powrót do oferty pokazów