TYBETAŃSKIE POGRANICZE INDII

Dawne buddyjskie królestwa i księstwa: Ladakh, Zanskar, Spiti i Rupszu.Białe klasztory wiszące na skałach nad malowniczymi wioskami. Symbole religii buddyjskiej: nastrojowe wnętrza klasztorów, modlitwy mnichów, ceremonia sypania mandali, białe czorteny i flagi modlitewne powiewające na przełęczą. Wędrując szlakami karawanowymi odwiedzamy wioski zamieszkałe przez gościnnych, pogodnych ludzi, przechodzimy liczne przełęcze, mijamy wysokogórskie słone jeziora i nomadów pasących jaki.

Powrót do oferty pokazów