SZKOLENIA NARCIARSKIE

Nauczysz się jeździć na nartach, udoskonalisz swoje umiejętności, spędzisz miłe wieczory w schronisku

TERMINY:

Listę uczestników szkoleń zamykamy na dwa tygodnie przed datą jego rozpoczęcia.
Szkolenia odbywają sie przy min 6 osobach.
Możliwość uzgodnień terminów indywidualnych.
Początek zajeć o godz. 12.00 w schronisku PTTK Samotnia, koniec o godzinie 10.00 ostatniego dnia.

CENA:
1200 zł (wpisz na zgłoszeniu rozmiar buta i wzrost).
Jeśli masz własny sprzęt - 920 zł.

Gwarantujemy:
- bezpieczeństwo i opiekę wysokokwalifikowanych instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego
- sprzęt narciarski
- koszulkę Szkoły Górskiej
- bezpłatny dostęp do ścianki wspinaczkowej
- domową kuchnię
- bar z dobrą muzyką - otwarty do ostatniego klienta
Cena nie zawiera biletow na wyciąg- ich aktualne ceny można sprawdzić www.kopa.com.pl

MIEJSCE:
Zakwaterowanie w schronisku PTTK Samotnia - www.samotnia.com.pl,

DOJAZD:
Uczestnicy dojeżdżają do Karpacza we własnym zakresie.

Na początku dowiesz się, jakiego sprzętu potrzebujesz do uprawiania narciarstwa, jakie sa różnice, wady i zalety poszczególnych modeli nart, wiązań, butów i innych elementów wyposażenia narciarza, na co zwracać uwagę przy zakupie, jak o niego dbać, aby służył jak najdłużej.
Poznasz zasady poruszania sie na nartach, nauka od podstaw wg programu Polskiego Zwiazku Narciarskiego.
Wystarczy, abys na początku wiedział, że zagiętym do przodu. Reszty Cię nauczymy ... :-)